Kurumsal / Hakkımızda

Şirketimiz 1998 yılında kurulmuştur. Amacımız sizlerin iş alanı olan inşaat sektöründe, mesajın alıcıya doğru ve net iletildiği, eleştirilebilir yönleri mümkün olduğunca az, estetik açıdan hedeflenen ölçüde zengin çalışmalar üretmektir. Farkı bilen saygı değer müşterilerimizle sayısız projelerde bulunarak beraber imza atabilmek için heyecan duymaktayız. Tedarikçiniz olarak sizlere de bu farkı yaşatmak isteriz.

Tecrübeli kadromuzla sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız. Yolumuza “Devamlılık – Hız – Kalite ve Güven” kelimelerini, kendimize ilke edinerek çıktık.

Vizyonumuz

Sektördeki en iyi ve en güvenilir kurum olmak, geniş bir müşteri tabanına hizmet vermek, piyasa eğilimleri ve müşteri taleplerine göre hareket etmek, yasalar ve etik kurallar çerçevesinde en üst düzeyde rekabet etmek, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Misyonumuz

Pazarladığımız ürün ve hizmetlerde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir firma olmak.